KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13903435

nr 1390 3435

Johan Fredrik Isberg

(1846-1904)

Akvareller, 3 st, Johan Fredrik Isberg (1846-1904), Motiv från Stockholm, Monogramsignerade, 15,5x10, & 10x15, akvarell

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:02:25

11/4 18:37:22 1      Vinnande bud

Johan Fredrik Isberg

Läs mer om Johan Fredrik Isberg